vytvoření webových stránek tvorba webu

Chcete zvýšit návštěvnost u na vašich stávajících stránkách? V obou případech jsme tu pro vás! Děláme moderní responzivní weby, které prodávají. Umíme dostat internetové stránky na přední pozice ve vyhledávačích a zvyšujeme zisky svým klientům.

vytvoření webových stránek tvorba webu

Webové stránky jsou dnes již úplnou samosřejmostí. Jsou jakousi vizitkou podnikatele nebo životnostníka. Vpodstatě plně nahrazují klasické tištěné vizitky. Jsou vstupní branou pro klienta, který se jejich prostřednictvím dostává k informacím o vaší společnosti a zároveň získává přehled o službách dané firmy. Zároveň může potenciální zákazník díky webovým stránkám firmu snadno nalézt ve vyhledávačích jako je seznam.cz nebo google.cz.

Z výše uvedeného vyplývá, že bez internetových stránek se dnes zkrátka neobejdete. A proto jsme tu my a dovolujeme si vám nabídnout služby našeho webového studia. V nabídce našich služeb je pokryto prakticky vše, co potřebujete pro rozjezd úspěšného online projektu. Jsme schopni vám vytvořit jak jednoduchý statický firemní web bez administrace, tak moderní webové stránky s administrací, které můžete jednoduše editovat. Samozřejmě se také zabýváme tvorbou internetových obchodů a programujeme na zakázku nejrůznější aplikace a systémy. Aby se o vás klienti dozvěděli, tak pro vás připravíme funkční marketingovou strategii vč. optimalizace pro vyhledávače - tzv. SEO.

Jednoduché firemní stránky

Vytvoříme vám jednoduché firemní stránky za rozumnou cenu. Pokud nepotřebujete webové stránky často aktualizovat a zkrátka potřebujete jen kvalitní online vizitku, tak jsou tyto stránky ideální volbou. Stránky jsou již v základu responzivní - tzn. že jsou optmalizovány pro korektní zobrazení i v mobilních zařízeních. Zajistíme vám čtivé texty, doménu a hosting. Máte zájem o jednoduchý firemní web? Kontaktujte nás!

Webové stránky s administrací

Pokud potřebujete stránky často aktualizovat a chcete měnit sami jejich obsah, tak potřebujete webové stránky s administrací. Nabízíme vm tvorbu webových stránek na míru. Stránky jsou již v základu responzivní - tzn. že se korektně zobrazují i v mobilních zařízeních. Díky admnistraci si můžete sami měnit obsah webu. Můžete si sami vkládat fotografie do galerie, sami psát články a nebo vkládat aktuality a pozvánky na akce. Máte zájem o webové stránky s administrací? Kontaktujte nás!

Internetový obchod

Chcete rozjet prodej vašeho zboží na internetu? V tom případě vám vytvoříme e-shop na míru! Máme vlastní odladěný systém e-shopu, který obsahuje vše potřebné pro rozjezd internetového obchodu. Vzhled e-shopu je již v základu responzivní, tzn. že se e-shop korektně zobrazuje i na mobilních zařízeních. E-shop má exporty pro srovnávače zboží jako je Heureka.cz nebo Zbozi.cz. Má propracovanou administraci s pokročilou správou zboží. Ale nemusíte se ničeho bát, jeho obsluhu zvádne opravdu každý. Velkou výhodou našeho e-shopu je jeho nízká pořizovcí cena - v porovnání s pronajatým e-shopem se vám investice do našeho e-shopu vrátí zpravidla do roku. Máte zájem o vlastní internetový obchod? Kontaktujte nás!

Správa PPC

Chcete vědět, jak během hodiny získat potenciální zákazníky a přivést si na web stovky nových návštěvníků? Řešením jsou PPC kampaně AdWords a Sklik. Efekt se dostaví okamžitě. Tedy pokud kampaně správně nastavíte a víte, jak je zacílit. A my to víme a rádi vám s PPC pomůžeme. Správě PPC kampaní se věnujeme již nějaký ten pátek a PPC nás moc baví. PPC kampaně vyldíme tak, aby za minimum peněz přiváděly maximum klientů. Svěřte nám své PPC kampaně a uvidíte, že výsledky se dostaví velmi rychle.

SEO optimalizace pro vyhledávače

Novými webovými tránkami to nekončí - ba naopak, vše teprve začíná. Jak docílit toho, aby právě váš web vyskočil ve vyhledávači na prvním místě, když zadáte ono kouzelné slovo, které definuje vaše služby nebo zboží? To řeší optimalizace pro vyhledávače, tzv. SEO. SEO umíme a jsme v něm dobří. Dostaneme váš web na přední pozice, dáme o vás vědět lidem a zvýšíme návštěvnost na vašem webu. Více návštěvníků = větší pravděpodobnost, že prodáte své zboží nebo službu. Svěřte nám svůj web a uvidíte, že se výsledky ryche dostaví.

Tvorba textů na web

Lidé čtou méně a méně a proto texty na webu musí být úderné a psané tak, aby člověka maximálně zaujaly. Chcete, aby váš web prodával a o vaše zboží měli lidé zájem? Pa potřebujete kvalitní texty. Dodáme vám texty šité na míru. K dispozici je vám profesionální copywriter, který připraví texty, jenž budou úderné a čtivé zároveň. Nabízíme vám jak otextování produktů pro e-shop, tak pravidelnou tvorbu PR článků a psaní příspěvků na sociální sítě.

Linkbuilding

Zkušenější určitě ví, že čím více kvalitních odkazů vede na váš web, tím lepší pozice získáváte ve vyhledávačích. Kde ale pořád ony odkay hledat? Nechte to na nás! Linkbuilding nás baví. Získáme pro vás desítky a stovky kvalitních a relevantních zpětných odkazů. Vaše stránky naberou na síle a ve fulltextu je jen tak někdo nepřeskočí.

Zkušenosti klientů

"Nové internetové stránky nám pravidelně přivádní zákazník a konečně vyskakujeme na seznamu na první stránce. Firmu můžeme určitě doporučit." J. Černý - www.palivovedrevo24.cz

"Chteli jsme jednoduche ale moderni stranky, ktere se budou hezky otvirat i na maobilech a s novymi strankami jsme moc spokojeni. Velmi nas potesilo, ze nam navic natocili firemni video a nafotili prostory." M. Zatloukal - www.mzcnc.cz

"Firma se nám stará o optimalizaci internetového obchodu a správu sociálních sítí. Výsledky jsou super a všem tuhle firmu můžeme doporučit." J. Pečka www.divingshopolomouc.cz


Responzivní web

Tvorba webových stránek nás baví a držíme se trendů, proto víme, že respozivní web je dnes již naprostou nutností. Všechny naše weby jsou již v základní verzi responzivní.

Prosperující e-shop

Svým klientům nabízíme na míru naprogramované e-shopy - tedy žádné krabicové řešení, kdy si přikupujete za těžké peníze další a další moduly.

Funkční SEO

SEO a online marketing nás živí již více jak 10 let. Za tu dobu jsme si vypracovali know-how a SEO doslova ovládli. Váš web dostaneme na přední pozice.

Sociální sítě

Sociální sítě jsou nezbytnou součástí prezentace každé firmy. Správa sociálních sítí nás baví a jsme v ní dobří. Nechte to na nás a výsledky se dostaví.


Reference

Reference webových stránek MZCNC
MZCNC.CZ

Vytvořili jsme jednoduché ale přesto moderní a především respozivní internetové stránky pro společnost zabývající návrhem a výrobou forem pro litinové odlitky.

Reference webových stránek Hutní materiál Přerov
HUTNIMATERIALPREROV.CZ

Pro společnost Be Group, jednoho z předních dodavatelů speciálních slitin, jsme vytvořili podpůronou mikrostránku pro podporu lokálního skladu - zkuste si vygooglit "hutní materiál Přerov".

Reference webových stránek Palivové dřevo
PALIVOVEDREVO24.CZ

Této firmě jsme pomohli ovládnout fulltext a získat klientelu z celého kraje pro jejich palivové dřevo a uhlí. Vytvořili jsme jim nový web a postarali se o SEO.

Reference webových stránek Ložiska Vilim
LOZISKAVILIM.CZ

Ložiska Vilim jsou nejen oficiálními distributory ložisek SKF ale zároveň i jedním z největších prodejců ložisek u nás. Vytvořili jsme jim web napojený na administraci pro snadnou editaci.