Nezávazná poptávka

Zkušenosti klientů

"Nové internetové stránky nám pravidelně přivádní zákazník a konečně vyskakujeme na seznamu na první stránce. Firmu můžeme určitě doporučit." J. Černý - www.palivovedrevo24.cz

"Chteli jsme jednoduche ale moderni stranky, ktere se budou hezky otvirat i na maobilech a s novymi strankami jsme moc spokojeni. Velmi nas potesilo, ze nam navic natocili firemni video a nafotili prostory." M. Zatloukal - www.mzcnc.cz

"Firma se nám stará o optimalizaci internetového obchodu a správu sociálních sítí. Výsledky jsou super a všem tuhle firmu můžeme doporučit." J. Pečka www.divingshopolomouc.cz


Responzivní web

Tvorba webových stránek nás baví a držíme se trendů, proto víme, že respozivní web je dnes již naprostou nutností. Všechny naše weby jsou již v základní verzi responzivní.

Prosperující e-shop

Svým klientům nabízíme na míru naprogramované e-shopy - tedy žádné krabicové řešení, kdy si přikupujete za těžké peníze další a další moduly.

Funkční SEO

SEO a online marketing nás živí již více jak 10 let. Za tu dobu jsme si vypracovali know-how a SEO doslova ovládli. Váš web dostaneme na přední pozice.

Sociální sítě

Sociální sítě jsou nezbytnou součástí prezentace každé firmy. Správa sociálních sítí nás baví a jsme v ní dobří. Nechte to na nás a výsledky se dostaví.


Reference

Reference webových stránek MZCNC
MZCNC.CZ

Vytvořili jsme jednoduché ale přesto moderní a především respozivní internetové stránky pro společnost zabývající návrhem a výrobou forem pro litinové odlitky.

Reference webových stránek Hutní materiál Přerov
HUTNIMATERIALPREROV.CZ

Pro společnost Be Group, jednoho z předních dodavatelů speciálních slitin, jsme vytvořili podpůronou mikrostránku pro podporu lokálního skladu - zkuste si vygooglit "hutní materiál Přerov".

Reference webových stránek Palivové dřevo
PALIVOVEDREVO24.CZ

Této firmě jsme pomohli ovládnout fulltext a získat klientelu z celého kraje pro jejich palivové dřevo a uhlí. Vytvořili jsme jim nový web a postarali se o SEO.

Reference webových stránek Ložiska Vilim
LOZISKAVILIM.CZ

Ložiska Vilim jsou nejen oficiálními distributory ložisek SKF ale zároveň i jedním z největších prodejců ložisek u nás. Vytvořili jsme jim web napojený na administraci pro snadnou editaci.